Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
“ШКОЛА – ТЕРИТОРІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ”. ФЛЕШМОБ У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 19:02

fleshmob shkola

Футболки з влучними надписами про права людини. Мотузка для білизни. Флешмоб під назвою “Школа – територія прав людини”. Щасливі діти, вчителі, батьки. Саме так зустрічали на майдані Палацу культури “Овація” у Покровському районі знімальну групу “Криворіжжя”.

Організатор заходу – криворізька школа № 111. До флешмобу залучили більше ніж 40 дітей, усіх вчителів, а також небайдужих батьків. Мета заходу – створити у школі атмосферу поваги до прав людини, показати, як вони діють у навчальному закладі.

Усі діти рівні, пояснює шкільний  психолог Наталія Гончар. І на прикладах  доводить, що це дійсно так.

Криворізька загальноосвітня школа №111 – один з п’яти учбових закладів  України, що пройшов  відбірковий тур проекту “Розуміємо права людини” за підтримки Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку. Навчальний заклад став учасником Всеукраїнського проекту “Школа – територія прав людини”. Про це розповіла вчитель української мови та літератури Вікторія Смоквина.

Згідно міжнародного документу Організації Об’єднаних Націй, Конвенції про права дитини, усі діти мають право на життя, ім’я, освіту, знання своїх батьків, захист від дискримінації, свободу совісті, релігії, думки та інші права. Знання  прав дитини допомагають дітям у школі, стверджують учні.

Навчальний заклад виступає за те, щоб усі знали і пам’ятали про свої права. Ходили до школи з радістю. Робота над впровадженням позитивних змін у навчальному закладі продовжується. А вже незабаром, 12-го грудня, на учнів та вчителів чекає ще один корисний захід – вебінар  “Права дитини в школі. Реалізація та захист”. Одним з експертів виступить Ельжбета Чиж – співробітниця варшавського Гельсінського Фонду з Прав Людини.