Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИКОНКОМ. ЗАХИСНІ СПОРУДИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 19:19

gorispolkom

Питання «Про стан утримання захисних споруд цивільного захисту міста і підсумки їх технічної інвентаризації» детально розглянуто на черговому засіданні виконкому міськради. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Жупінас доповів про часткову інвентаризацію захисних споруд, яка становить  на рівні 63% від загальної кількості. На сьогодні обліковуються 343 захисні споруди, з яких 324 – на території Кривого Рогу і 19 за його межами.

Якщо розглядати стовідсоткове укриття населення міста, добудувати необхідно ще 1825 захисних споруд. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому вкотре звернулося до Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням про перерозподіл захисних споруд за територіальним принципом. Йдеться про ті споруди, які знаходяться за адміністративними межами міста і не використовуються промисловими підприємствами та громадою.

Найбільша кількість захисних споруд перебувають на балансі промислових підприємств. Щороку їх стан погіршується через амортизаційне зношування, підтоплення ґрунтовими водами та неспроможність або не бажання власників здійснювати технічне обслуговування.

Ще менш втішною є оцінка готовності цих захисних споруд до прийому осіб, що укриваються.

Під час засідання прийнято рішення на захисні споруди, по яких неможливо виконати інвентаризацію, підготувати необхідний пакет документів для зняття їх з обліку в Державній службі надзвичайних ситуацій, а також взяти на облік ті споруди, у яких відсутній балансоутримувач або орган управління об’єкта нерухомого майна. На офіційних веб-сайтах виконкомів райрад, у ЗМІ та через консультаційні пункти з питань цивільного захисту регулярно оприлюднювати адреси розташування захисних споруд, надавати інформацію про порядок заповнення і правила перебування в ній.

Також на засіданні, з-поміж інших, розглянуто питання «Про схвалення міського бюджету на 2017-й рік». Його розроблено з урахуванням збільшеної мінімальної зарплатні  до 3200 гривень.

Найвагомішими джерелами міського бюджету, як і в минулі роки, залишається податок на доходи фізичних осіб та плата за землю. Щодо видатків, важливою відмінністю є застосування у 2017 році програмно-цільового методу планування. Оцінювання видатків проводитиметься не лише за обсягами виділених фінансових ресурсів, а з урахуванням кількісних і якісних показників кожної бюджетної програми, а також за рівнем досягнутих результатів. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank