Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НІМЕЦЬКОМОВНИЙ ДИПЛОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 19:22

nimechina

Понад 200 школярів щорічно у більш ніж 20-ти школах України здають іспити, щоб отримаюти німецький мовний диплом зразку С1-В2, що відповідає європейській системі оцінки знань. Дар’я навчається у  11-му класі Криворізької спеціалізованої школи № 20 із поглибленим вивченням німецької мови, до речі, єдиної в області, де діє програма німецькомовного диплому.  Дівчина іспит на отримання такого безстрокового документу вже здала. Після закінчення школи Дар’я планує здобувати 2 освіти: в Україні та Німеччині за обміном.

Щорічно школярі обирають загальну тему для екзамену, яку потім розвивають, цьогоріч це Гентехніка.  Обов’язковою умовою отримання  німецькомовного диплому є іспити в письмовій та усній формі. Остання неможлива без особливої комісії, цього року це Петер Шмаль, заступник генконсула  консульства Німеччини у Донецьку та Адреа Майєр, радник з німецької мови.

За минулий рік двадцята школа випустила  24 учня. З 14, які здавали іспити для німецькомовного диплому, 8 чоловік навчаються закордоном. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank