Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ. О. СЕМЕНІЩЕНКОВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 29 грудня 2016, 10:28

seminishenkov

Олександр Семеніщенков. Звичайний школяр з надзвичайною мужністю. Колись навчався, стояв на лінійці і відчував лікоть своїх друзів, товаришів, випускників  школи. А 29 серпня 2014 року пішов з життя під час виходу з Іловайського котла. Посмертно криворізького бійця нагородили орденом «За мужність» III ступеня. Сьогодні вшанувати подвиг Олександра  прийшли учні школи, де він навчався.

Щоб вшанувати пам’ять свого товариша,  на урочисту лінійку  приїхали військовослужбовці. Згадують, як під час Іловайської трагедії укріплювали Маріуполь.

Це не перша меморіальна дошка, яку відкрили у Криворізькій школі № 123. На сході України заклад втратив вже чотирьох вихованців: Коснара Павла, Слюсаренка Артема, Шияна Андрія і Олександра Семеніщенкова.

Нагадаємо, запеклі бойові дії під Іловайськом тривали з 10 серпня по 3 вересня 2014 року. Тільки за офіційними даними загинули більше ніж 350 українських військовослужбовців, самі ж бійці стверджують, що наші втрати рахують тисячами. Головна військова прокуратура за фактом подій порушила кримінальну справу, розслідування завершено і передано до суду в серпні 2015 року.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank