Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ В МУЗИЧНОМУ КОЛЕДЖІ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 10:40

conzert rizdvi

Протягом грудня студенти різних відділень Криворізького обласного музичного коледжу презентують свої святкові програми для криворіжців. Щирими оплесками вітали гості заходу виконавців концерту концертів – вихованців відділення струнних оркестрових інструментів. Захід отримав таку символічну назву, бо обєднав одразу декілька концертів: Бранденбурзький – Баха, «Пори року» – весна та літо – Вівальді та  12-й концерт Моцарта для фортепіано з оркестром.

Диригував у цей вечір відомий криворізький дирижер, досвідчений професіонал Юрій Шильман. Він відзначив, що у виборі шедеврів класики для різдвяного концерту керувалися не тільки тим, що для камерного оркестру дуже важливо освоювати різні стилі та жанри.

Приємним сюрпризом для гостей вечора став виступ лауреата міжнародних конкурсів, викладача Дніпропетровської музичної Академії ім. Глінки Наталі Золотарьової. Попередньо вона відвідувала репетиції і прибула на концерт з Дніпропетровська. До речі, рівень виконання криворізьких молодих музикантів викладач Академії оцінює дуже високо.

Серед учасників концерту були і переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів, чудовим виконанням порадували гостей лауреати: першокурсник Армен Григорян та третьокурсник Тихон Бєляков.

Святковий концерт подарував справжнє задоволення всім:  і учасникам, і слухачам. Викладачі закладу відзначають, що різдвяні концерти – це своєрідні звіти наприкінці року від студентів та педагогів, і, схоже, що глядачі вже виставили їм найвищу оцінку – за талант і майстерність.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank