Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 10:46

batareya beby

Державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» взялося за виявлення споживачів, які несанкціоновано користуються їх тепловою енергією. До переліку порушників, зокрема, потрапила споруда за адресою: Балакіна, 22-А.

З власником цієї споруди поспілкуватися не вдалося. А ось серед кількох орендарів, які винаймають тут приміщення, - зокрема, диспетчерська служба комунального підприємства «Житлосервіс-КР» та дільниця філії «Дніпроліфт».

Теплоцентраль готова відновити теплопостачання за умови звернення власника або орендаря для укладання договору та сплати штрафних санкцій. Щодо технічного аспекту - підключення, воно триває відносно не довго – максимум годину, тож за необхідності подачу теплоносія налагодять швидко.

Збитки теплогенеруюче підприємство, поки що, не порахувало, але, зважаючи що тарифи на теплову енергію аж ніяк не символічні, а  не санкціонований відбір теплоносія відбувався протягом кількох опалювальних сезонів,  вони навряд чи будуть не значними. Такі порушення, говорять представники Теплоцентралі, на жаль, не поодинокі. Протягом наступного місяця тепловики планують суттєво активізувати роботу по виявленню та відключенню об’єктів, які обігріваються не законно. Тож, як кажуть, далі – буде. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank