Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АМКР. ВИРОБНИЦТВО СТАЛІ-2016. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 19:21

metal

У “ArcelorMittal Кривий Ріг” заявили про  рекордний за останні роки рівень виробництва сталі на підприємстві.  За результатами 2016-го року виплавку сталі збільшили на 15% у порівнянні з попереднім 2015-м – до 7-ми мільйонів тонн. Раніше такого рівня виробництва вдавалося досягти лише у 2008-му році.

Рубіж у 7 мільйонів тонн – це амбітна мета, до якої підприємство прагнуло увесь минулий рік. Він був непростим для ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” і всієї металургійної галузі, але компанія не припиняла інвестувати у виробництво, аби зробити його ефективним.

Серед ключових інвестпроектів 2016-го – комплекс з приготування та вдування пиловугільного палива в доменну піч №9. З моменту запуску першої на підприємстві машини безперервного лиття заготовок підприємство досягло результату в обсязі 5 мільйонів тонн сталі, і в найближчих планах – будівництво другої МБЛЗ. Також продовжувалася робота з освоєння нових марок сталі з високою додатковою вартістю, розширення сортаменту продукції підприємства, затребуваної на ринку, що збільшило кількість клієнтів – споживачів металопрокату виробництва “ArcelorMittal Кривий Ріг”.

У 2017-му компанія має намір продовжити  впровадження масштабних інвестпроектів. Мета – знизити  собівартість продукції, підвищити продуктивність виробництва та значно покращити екологічну ситуацію у Кривому Розі та регіоні. До 2020 року компанія інвестує 1,5 мільярди доларів у модернізацію виробництва та нове будівництво.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank