Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МОЩІ СВЯТИХ. СОБОР. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 19:28

moshi

 Кривий Ріг вже не вперше приймає християнські святині, такі незвичайні духовні дарунки вже стали традиційними для новорічно-різдвяних свят у нашому місті. Варто відзначити, що великий мощі 14-ти святих цілителів, безсрібників і чудотворців зберігалися в Нікополі, і лише у 2016 році їх було зібрано в один  великий мощовик. Щоб могли їм вклонитися всі  віруючі великої Криворізько-Нікопольської єпархії - мешканці різних міст, святиню було привезено до Кривого Рогу. Напередодні новорічної ночі відбулося всенічне бдіння, яке очолив правлячий архієрей, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем. Як відзначають духовники, оскільки зараз завершується Різдвяний піст, дуже важливо помолитися святим чудотворцям про зцілення не лише фізичне, а й духовне.

Часточки мощів цих святих протягом кількох років привозили паломники Нікополя з різних храмів, і навіть країн. Саме ці чудотворці ще за життя отримали славу цілителів, яких завжди просять про здоров’я: святі Косьма та Даміан Римські, мученики Кір та Іоан, апостол Лука, святитель Парфеній, архієпископ Кримський Лука, Егінський чудотворець Нектарій, преподобномучениця Параскева Римська, цілитель Пантелеймон, мучениця Лукія Сіракузька, лікар Печерський Агапіт та пресвітер Даміан.

Зараз, у післяноворічні та передріздвяні дні, до Спасо-Преображенського кафедрального собору, де перебуває святиня, приїздять парафіяни з усього міста.

Просять також люди у чудотворців захисту та допомоги на весь поточний рік. Мощі святих перебуватимуть у головному соборі міста до 22 січня, так що вклонитися святині матимуть можливість всі парафіяни, зокрема, і під час святкових різдвяних богослужінь.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank