Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ. ЯЛИНКА. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 січня 2017, 19:30

elka reab

Ялинка, прикрашена зала, карнавальні костюми, тематичні танці та співи. Це свято, в загальному марафоні усіх новорічних, на перший погляд, мало чим відрізняється від інших, проте головною його відмінністю є загадані у ці дні бажання. Діти просять не айфони і планшети, а сім’ю.

До Центру часто потрапляють діти педагогічно занедбані, говорить директор закладу Олена Станкова, тож за належної комплексної допомоги: соціальної, психологічної, медичної вони розкриваються по новому не лише для педагогів, а й для батьків та самих себе. 

Причина потрапляння до Центру, говорить Олена Станкова, найчастіше не у самій дитині. У 90% випадків – це проблеми у родині, що з’являються через недбалість та згубні залежності дорослих. Термін перебування дитини у закладі – 9 місяців, але він цілком залежить від того, наскільки швидко сім’я приведе до ладу свої документи, побут і наміри. 

Пріоритет – збереження біологічної родини, якщо ж у батьків перемагають інші фактори, а не любов до дитини, крайня міра – позбавлення батьківських прав і влаштування дитини до сімейних форм виховання. Після надання статусу, вихованці в Центрі довго не затримуються. На сьогодні, говорить Олена Станкова, чимало криворіжців бажають дати дітям тепло, увагу, яких їм не вистачало в рідних родинах. На час зйомки у закладі перебували 40 дітей, але плинність контингенту вихованців - щоденна.

У дітей, які потрапляють до Центру соціально-психологічної реабілітації, здебільшого порушені базові потреби, говорить психолог Олена Зеленська. Їм, у відносно, поки що, короткий проміжок життя, бракувало не лише любові, захисту, тепла, але й одягу та їжі. Тож основне завдання  закладу – забезпечити маленьких вихованців усім, що необхідне для повноцінного розвитку.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити