Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА СТАЛА ДОСТУПНІШЕ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 06 січня 2017, 19:02

bezoplatna pravova_dopomoga

Правовий захист став доступніший. Перший криворізький місцевий центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги входить у першу п’ятірку по Україні щодо щодо кількості звернень громадян та надання адвокатів за рахунок держави. Лише за минулий рік до центру звернулося понад 4 тисячі вісімсот громадян, з яких правову допомогу надано близько п’ятистам. На відміну від юридичної консультації, скористатися допомогою безоплатного адвоката могли не всі. Віднедавна захищати права у суді з представником зможуть більше українців. 5-го січня набрав чинності Закон України «Про вищу раду правосуддя» та внесені зміни до Закону «Про безоплатну правову допомогу». Відтак, розширилось коло категорій людей, які мають право на безоплатного адвоката.

Зміни також стосуються  й внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, інвалідів, учасників бойових дій та інших категорій населення.

Серед найпоширеніших питань, з якими криворіжці приходять до центру, - розлучення, аліменти, житлові та майнові питання, а з настанням холодів – газозабезпечення, порядок оформлення субсидій. Завдяки роботі адвокатів, які  співпрацюють з центром з Кривого Рогу, Жовтих Вод, Апостолового та П’ятихаток, деякі справи вирішуються без суду. Про виграні карні справи, справи цивільного характеру юристи можуть говорити годинами, адже пройдений шлях до верховенства правосуддя іноді здається  безнадійним. Як наприклад справа 20-річної давності.

Мешканці міста та Криворізького району безкоштовно можуть отримати відповіді на питання, що турбують, у консультаційних пунктах. Для соціально незахищених верств населення Центри безоплатної правової допомоги вже розширюють свій штат та відділи.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank