Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
У НОВІЙ ПОЛІЦІЇ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 2016 РОКУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 19:14

policia

Криворізькі поліцейські охороняють правопорядок для  понад 700-сот тисяч жителів  Кривого Рогу,  Криворізького та Широківського районів. За інформацією правоохоронців, в цілому в місті спостерігається зменшення кількості злочинів, проте, серед найбільш криміногенних залишаються Покровський, Саксаганський, Довгинцівський та Металургійний райони. 

У поліції зазначають, найбільше у минулому році було скоєно злочинів з корисливих мотивів – крадіжки, шахрайство та незаконне заволодіння автівками.

На території Кривого Рогу у 2016-му році було скоєно 25 вбивств, 9 з яких - лише у Покровському районі. 

За рік у місті було скоєно 57 розбійних нападів. У 39-ти випадках винні особи вже встановлені та їм оголошено про підозру у скоєнні злочину. Найбільше пограбувань відбулось на території трьох районів – Металургійного, Покровського та Саксаганського.

Протягом року правоохоронці зафіксували 109 кримінальних правопорушень з вогнепальною зброєю. Як повідомив  Микола Верповський, з обігу були вилучені 6 автоматів та 6 гвинтівок, 26 пістолетів, майже півтора кілограми вибухових речовин, 56 гранат та майже 4-ри тисячі набоїв. Частину зброї мешканці Кривого Рогу принесли під час акції добровільної здачі зброї, що дозволило їм уникнути покарання.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank