Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС МАЛЮНКІВ ІМЕНІ СИНИЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 19 січня 2017, 19:17

konkurs malunki

Григорій Синиця вже давно вважається легендою нашого міста, сакраментальність образів, абстрактність мислення, унікальне поєднання фарб, імя цього художника поєднують з винайденим мистецтвом флоромозаїки: картини з жолудів, очерету, фруктових кісточок. Він був першим майстром на Криворіжжі, який удостоївся у 1992 році Державної премії імені Шевченка – за відкриття української колористичної школи. Саме відродженню цієї галузі мистецтва вирішили приділити увагу організатори конкурсу.

Попередньо конкурс планувався для вихованців художніх та загальноосвітніх шкіл Саксаганського району, але поступово почали приєднуватися бажаючі з інших навчальних закладів. Відтак, конкурс обєднав вже три райони, було представлено 68 робіт від 63 учасників, і кожен витвір був оригінальний по-своєму.

В розмаїтті різноманітних сюжетів в техніках акварелі, пастелі, гуаші та кольорових олівців журі визначило переможців у двох вікових категоріях. У  старшій 1 місце здобула вихованка 95 гімназії Ганна Косого ва, а в молодшій – учениця 26 школи Анастасія Сімакова.

Дипломи лауреатів отримали шестеро учасників, за 1,2,3 місця в різних вікових категоріях. Ще троє – Саманта Лотті, Аліса Санькова та Валерія Волкова - були відзначені заохочувальними призами журі. Як відзначили організатори, конкурс став фактичним підтвердженням поглядів Григорія Синиці, який стверджував, що колорит в дитячому мистецтві є найсильнішим у світовому мистецтві колоризму.

Відзначили грамотами і викладачів юних художників. Дорослі та діти обмінювалися враженнями і ділилися планами, організатори відзначили, що на наступний рік очікують більше учасників, вже з усіх районів міста. І схоже, таке вшанування видатного криворізького митця таки дійсно стане з часом гарною традицією.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити