Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАЦГВАРДІЯ ТА « 22 PUSH-UP CHALLENGE» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 19:41

nazgvardia fleshmob

Україною шириться флешмоб на підтримку ветеранів АТО. Ідея звернути увагу на соціальні та психологічні проблеми ветеранів військових конфліктів виникла не випадково. Шокуюча статистика  комітету по справах ветеранів, який оприлюднив інформацію Сполучених Штатів Америки, де кожного дня в середньому 22 ветерани бойових дій закінчують життя самогубством. Саме тому українські військові, поліцейські, десантники, нацгвардійці, взяли участь у флешмобі на віджимання  22PushupChallenge. Акцію на підтримку ветеранів АТО провели Криворізькі нацгвардійці  військової частини 3011.

Незважаючи на мороз, більше сотні військових на плацу сумлінно та майже синхронно підтримали побратимів, віджавшись від землі 22 рази. Криворізькі гвардійці прийняли естафету від п’ятьох генералів – заступників командуючого нацгвардії України та передають естафету Криворізькій танковій бригаді.

Учасники флешмобу запевняють: підтримати  наших військових, які повернулися із зони АТО, не тільки приємно, а й корисно. Бо віджимання – це елемент фізичної підготовки.

На підтримку адаптації захисників, які бачили війну, виступили не лише військові, а й спортсмени. Футбольний клуб «Дніпро» взяв участь  в акції та оригінально втілив флешмоб.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank