Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ПЕТРА БУРЯКА. ЦТІ ГО «РАЗОМ». (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 25 січня 2017, 19:10

vistavka

Відкриття подібних виставок – це справжнє свято для членів творчої Спілки «Разом» та їх прихильників. Крізь біль талановиті люди з особливими потребами дарують глядачеві радісні миті спілкування з прекрасним. Участь в мистецьких заходах, Петру Буряку додали впевненості у власних силах. Нині про талановитого криворіжця знають далеко за межами нашого міста.

Впродовж 2016-го року митець плідно працював. Близько 40-ка робіт, написаних в техніці: олія, полотно представив під загальною назвою «Бути дзеркалом у Бога».

Натхнення автор черпає в навколишній красі. Твори пише в реалістичному напрямку живопису, втілюючи побачене в жанрах пейзажу та натюрморту.

 Написані яскравими насиченими фарбами природні мотиви та натюрмортні композиції викликають неабияке захоплення у глядачів.

 Аби привітати з відкриттям виставки Петра Буряка, до Центру «Разом» завітали творчі колективи: дитячо-юнацький хор Храму Священно-мученика Онуфрія; вокальна студія «Сардіс» та відомий криворізький саксофоніст Євген Приходько. Музичні твори у виконанні гостей стали віддзеркаленням теми виставки.

Аби детальніше ознайомитися з виставкою Петра Буряка, «Бути дзеркалом у Бога», завітайте до Центру творчості інвалідів ГО «Разом». Експозиція діятиме впродовж місяця.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank