Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВОЛОНТЕРИ – НЕВИДИМИЙ ФРОНТ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 19:12

volontery dopomoga

Всіма силами задля миру. Події в Авдіївці останніми днями сколихнули відносно спокійне життя. Внаслідок активних обстрілів терористами знищено лінію постачання, яка живила електрикою Авдієвський коксохімічний завод. Останній забезпечував місто теплом, водою і електроенергією. Рятувальники привезли в місто додаткові генератори, буржуйки, продукти харчування та воду. Розпочались відновлювальні роботи. Натомість криворізькі волонтери переконані, цього не достатньо, особливо холодної зими. Найперше, що потребують постраждалі зараз: тепло, одяг, взуття, їжа.

Протоієрей Юрій, головний капелан Криворізького регіону, настоятель храму Святого Духа, розповідає: еякі люди вже активно підключились та питають, куди везти теплі речі. Волонтерка Тетяна розповідає, протягом року роботи Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, криворіжці приносять все: і одяг, і консервацію, ковдри.

Силами волонтерів відбувається збір медикаментів та лікувальної грязі для поранених, які знаходяться у Дніпропетровській обласній клічній лікарні ім. І. Мечникова. На фронтовій зоні, окрім теплого одягу, нашим захисникам не вистачає військових спецзасобів, окреслює потреби бійців Михайло Попонін,  голова спілки ветеранів 42-го батальйону.

Справа небайдужих людей  неабияк підтримує військових, переконаний капелан Юрій, їм гріє душу, як дитячий малюнок так і теплий одяг. Тому всі хто, хоче допомогти нашим захисникам та цивільним, які постраждали в Авдіївці, звертайтесь за адресою площа Визволення 2 Кординаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у приміщенні Криворізького економічного інституту.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank