Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ. ЛІМІТИ НА ГАЗ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 19:58

gaz

Впродовж усього опалювального сезону, поряд з погашенням заборгованостей та регулюванням тарифів, відповідно до змін у законодавстві, для теплогенеруючих підприємств міста питанням №1 залишається отримання лімітів на газ. Воно вкрай гостро стояло наприкінці грудня, актуальним залишалося протягом січня. Яких домовленостей наразі досягнуто – дізнавалися наші кореспонденти.

Державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» про гіркий досвід відключень від енергоресурсів, у тому числі без попередження, знає не з чуток: всередині грудня 2015-го року три котельні залишилися без енергопостачання; на початку листопада 2016-го п’ята котельня майже добу залишалася без блакитного палива, на  шосту - було знижено тиск газу, але тоді ситуацію вдалося виправити у стислий термін. Протягом усього поточного опалювального сезону стовідсоткової впевненості у безперебійному отриманні енергоресурсів, а відтак і в постійній подачі теплоносія, на жаль, немає, зазначає  генеральний директор-голова комісії з припинення ДП «Криворізька теплоцентраль» Марина Зуєнко. Визначеності у цьому питанні, як і зазвичай, додало б досягнення домовленостей на отримання лімітів на газ, або, як ще зараз говорять, номінацій. Проте, з такою процедурою, поки що, не склалося.  

На сьогодні, говорить Марина Зуєнко, номінацій на газ немає, але й загрози щодо відключень також. Листа до Кабміну направлено 27-го січня, відповіді, поки що, не отримано. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank