ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я. ОНКОЗАХВОРЮВАННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 19:01

mediki

В Україні впродовж останніх десяти років все більше людей хворіють на рак. За статистикою на обліку в онкологічних диспансерах перебуває понад 1 млн. осіб. Цей недуг не жаліє ні дорослих, ні дітей. Та якщо вчасно виявити хворобу, звернутися за допомогою до лікарів, тяжких наслідків можна уникнути. Лікарі впевнені: кожної 5-ї смерті від онкологічного захворювання можна уникнути.  До Всесвітнього дня боротьби проти раку криворізькі онкологи розповіли про діагностику, причини та методи лікування онкології.

Жителі Криворізького регіону найчастіше, з-поміж населення країни, хворіють на рак – 387,7 на 100 тисяч населення. Серед причин виникнення онкології лікарі називають: екологічний стан, шкідливі звички, хронічні захворювання, неправильне харчування, генетичні хвороби, стреси та багато інших. Лише у Криворізькому онкологічному диспансері у минулому 2016-му виявили понад 2 тисячі містян, які захворіли на рак.

У структурі захворюваності серед українців на першому місці – рак шкіри, на другому – рак молочної залози, на третьому – онкологія легень, далі – рак травної системи: шлунку, прямої кишки.  Вакцини раку не існує. Але можлива профілактика – медичні профогляди, а також самообстеження, що не рідко є ключовим у визначенні недугу. У світі, як і в Україні, практикують три методи боротьби із з захворюванням: хірургічне лікування, променеве та хіміотерапія.   

Якщо лікарі виявили у пацієнта онкологічне захворювання, збирається консиліум за участі кардіолога, хіміотерапевта та онколога, та за потреби профільних фахівців, де вирішується схема подальшого лікування. Пацієнтам не рідко доводиться купувати ліки за власний кошт, адже спеціалізований заклад забезпечений не в повному обсязі.

Онкологічне захворювання не жаліє ні дорослих, ні дітей. Станом на 1 січня у Кривому Розі на обліку у дитячого онколога перебуває близько ста дітей. Найчастіше у малят діагностують захворювання кровоносної та лімфатичної системи, головного мозку та хвороби нирок. Ці та інші злоякісні утворення носять  придбаний або  набутий характер. Лікарі радять, стежити за найголовнішим – здоров’ям, вчасно звертатися до медзакладу, а також проводити самообстеження. Адже ця підступна хвороба може тривалий час не давати знати про себе, або навпаки – сповіщати різким зниженням ваги, погіршенням самопочуття, дискомфортом. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank