Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» В КЗШ № 60 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 19:08

sho de_koli

Більше двадцяти років на базі Криворізького економічного інституту  існує клуб інтелектуальних ігор «Інсайт». Він  є організатором багатьох  турнірів  гри «Що? Де? Коли?» серед   старшокласників  шкіл  та більш досвідчених  інтелектуалів  нашого міста. Сьогодні керівники клубу пропонують дозвілля для членів криворізьких родин. Учасниками останнього стали учні та їх батьки Криворізької загальноосвітньої школи №60   Центрально – Міського  району. 

Весело, корисно, і  пізнавально – такі враження отримали всі  учасники   інтелектуальної  гри «Що? Де? Коли?».  Ідея  зробити  гру  сімейною  сподобалась усім членам родин Криворізької загальноосвітньої школи №60 .  Одинадцять сімей  виявили бажання не тільки  позмагатись у інтелекті, а й  разом гарно провести вільний час.

На думку учасників  гри,  в сучасному світі неможливо  обійтися без ерудиції, вміння логічно мислити,  шукати  та знаходити необхідну інформацію,  використовувати на практиці  власні знання.  І хоча знати все – неможливо, але бажання довідатися  більше є гарним стимулом для розвитку інтелекту. В цьому також допомагає командна гра. Питання ведучого дали   можливість перевірити логіку мислення, кмітливість та  знання учасників з різних сфер. А також вміння працювати у команді. Переможцями гри стали сім’я Ласкіних.

Організатори сподіваються  на продовження  турніру в масштабах інших шкіл  районів міста. Підтримати таку  ініціативу можуть всі бажаючі і небайдужі до  цікавого сімейного дозвілля.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити