Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА В.ГЕЛЄХ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 лютого 2017, 19:27

vistavka

Криворізька художниця Вікторія Галєх добре відома не тільки у нашому місті, ії творчі фантазії уособлюються зараз в ілюстраціях, які вона виготовляє для київського видавництва. Картини з напівдорогоцінних каменів, як і прикраси, створює для душі, але ії витвори вже мають як нових господарів, так і шанувальників цього незвичайного виду мистецтва.

Творча вітальня відділі мистецтв міської дитячої бібліотеки представила серію робіт Вікторії з криворізького оніксу, соколиного та тигрового ока, а також перламутру та бурштину. Це і картини, і прикраси, кожна з яких має свою історію. Оскільки Вікторія своє захоплення казкою перенесла у новий вид мистецтва, персонажі ії картин теж родом із казки. Запрошені на виставку учні 4 школи з цікавістю слухали розповіді майстрині про таємниці давніх каменів, розглядали картини, розпитували про властивості тих чи інших амулетів. Дівчата, звісно, не могли відмовитися від нагоди визначити свій оберіг та приміряти оригінальні прикраси.

Вікторія за фахом ще й психолог, вивчає ізотеріку, добре знає енергетику каменів. Розповідаючи про секрети популярних мінералів, вона підкреслила, що не завжди камінь амулет треба обирати за знаком Зодіаку.

Працівники бібліотеки познайомили юних відвідувачів і з книжками, які ілюструвала Вікторія, і з ії маленькими віршованими збірками. Ці вірші автор пише теж для душі, однак вже є переможцем конкурсу молодих літераторів «Гранослов». Затишок маленької, камерної вітальні, душевна, цікава бесіда створили в цей вечір свою, незвичайну енергетику.

У планах Вікторії Галєх – і робота з каменями, і написання творчої збірки, з якою вона вже почала працювати. Вона впевнена: якщо вищі сили дали талант, то дадуть і можливість його реалізувати. А ще мріє відшукати свій, незвичний камінь, котрий додасть витворам унікальності. Як вдалося це Данилові-майстру з відомої казки Бажова, які теж ілюструвала раніше ця дивовижна хазяйка секретів багатьох криворізьких мінералів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank