Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІВДЕННИЙ ГЗК. ПРОБЛЕМИ НОВОСЕЛІВКИ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 лютого 2017, 19:32

novoselivka problemi

Сьогодні у селі Новоселівка Новолатівської сільської ради збереглося усього 45 дворів, де ще проживають люди. Негативний вплив промислових відвалів на собі вони відчувають постійно. Через періодичні  зсуви розмитого грунту до будинків неможливо провести водопостачання, а врожай чи не щороку знищують високомінералізовані підземні води.

На початку цього року у селі почали проводити роботи із будівництва нових електроліній. Оскільки висота відвалів Південного ГЗК вже досягла свого максимуму, виникла необхідність розширення промислової зони. Проте усе це – без домовленості ані з сільською радою,  ані  з жителями Новоселівки та власниками земельних паїв.

На сьогоднішній день у селі розміщена спецтехніка. Бригада ремонтників з Києва вже почала працювати. Як нам розповів охоронець, до кінця року вони запланували знести 4-ри старі електроопори та побудувати 15-ть нових.

За словами голови Новолатівської сільської ради, всіх жителів Новоселівки треба відселяти з екологічно небезпечної зони. Це та інші екологічні питання він готовий обговорити із керівництвом комбінату.

Ще однією із найгостріших екологічних проблем на території Новолатівської сільської ради і досі залишається злив шахтних вод з балки Свистунова. Солона вода, насичена важкими металами, потрапляє до річки Інгулець. Течією її розносить до сусідніх Херсонської та Миколаївської областей. Через додаткову воду річка виходить з берегів, знищує берегову лінію та підмиває житлові будинки, що розташовані поруч.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank