Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРИВАТИЗАЦІЯ ТЕПЛОЦЕНТРАЛІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 06 лютого 2017, 19:34

kotelnya

Реальні кроки до приватизації державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» розпочало після виданого Фондом Держмайна в січні 2016-го року відповідного наказу. Хоча до цього про приватизацію йшлося протягом кількох попередніх років, у фазу активної підготовки підприємство увійшло лише близько півроку тому. Поточний опалювальний сезон підприємство, поки що,  проводить з діючою формою підпорядкування, а ось завершувати його, найімовірніше буде уже в статусі ПАТ. Принаймні реєстрацію, за словами генерального директора Марини Зуєнко, заплановано на 20-е лютого.

Реєстрація нового статуту ПАТ «Криворізька теплоцентраль», говорить Марина Зуєнко, має відбутися 20 лютого, після чого подадуть заявку на випуск акцій. Продаж їх пакетів запланований на 

1- 2 квартали поточного року. Протягом перших трьох місяців триватиме реалізація пільгових акцій, претендувати на які можуть  працівники підприємства. І лише після цього - продаж за конкурсом. Для абонентів підприємства не змінюється абсолютно нічого. Процес приватизації ніяким чином не впливає ані на якість, ані на тривалість опалювального сезону. Так само незмінною в нову форму власності перейде і заборгованість споживачів. На підприємстві запевняють: борги не обнуляться й не «згорять», якщо на це дехто з боржників, можливо, досі сподівається. Мовляв, НАК «Нафтогаз» Теплоцентралі  заборгованості не пробачає, відтак і Теплоцентраль про своїх боржників пам’ятатиме також.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank