Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ БЛИЗНЕНКО (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 07 лютого 2017, 19:03

books

Для кожного автора вихід книжки є особливою подією, творчі люди порівнюють це з народженням дитини, і, певною мірою, це відповідає дійсності. Сповнені тендітного щему осені, суму за казковими хвилинами розваг у царині жовто-багряного листя, та таємничого шепоту дощу рядки поетеси Галини Близненко одразу зачарували гостей вечора. Чимало літераторів вже читали публікації Галини в журналах та альманахах, і були раді привітати авторку з першою презентацією.

Творча вітальня відділу мистецтв міської дитячої бібліотеки вже не вперше збирає художників та письменників на міні-вернісажі та художні читання. Вірші Галини супроводжувала чудова музика та відео епізоди осені, і свої вірші читала авторка на величезній хвилі емоцій.

Вірші Галини друзі порівнюють з творами Цвєтаєвої, і вони дійсно мають чимало спільного за стилем та ритмікою. Авторка почала писати вірші з 11 років, улюблені теми – природа та кохання, є віршовані підбірки для дітей. Поштовхом до випуску збірки  «Откровення осені» стало для Галини Серафімівни Гран-прі міського літературного конкурсу «Україна моя квітуча», який проходив минулоріч. Вітали авторку друзі та гості, приємним  сюрпризом для Галини стало виконання ії романсів, покладених на музику. А друзі-барди підібрали своє, не менш оригінальне музичне оформлення до творів Близненко, і ці пісні теж лунали на творчому вечорі.

Презентація книги «Откровення осені» стало одним із тих приємних, теплих вечорів, які так зігрівають серця творчих людей, адже для кожного літератора чи художника головним є те, як оцінять твої витвори інші. Тираж збірки Галини Близненко невеликий – лише 100 екземплярів, але вона збирається наділити примірниками не лише друзів, а й бібліотеки міста. Адже такі чудові ліричні рядки нікого не залишать байдужим, і, гадаємо, ще знайдуть чимало прихильників серед сучасної молоді.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank