Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕЄСТРАЦІЯ ЗНО В ШКОЛАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 08 лютого 2017, 19:34

zno

З 6 лютого одинадцятикласники почали визначатися з переліком необхідних для вступу предметів. За даними ЦОЯО з початку процедури сервісом реєстрації вже  скористалися більше 11 тисяч абітурієнтів, які мешкають в Україні. Як і минулоріч, реєструватися вступники мають самостійно, у своїх навчальних закладах. Як і в усіх школах та гімназіях, в Криворізькому Центрально-Міському ліцеї було організовано свій консультативний пункт. А складні питання роз’яснювалися на учнівських та батьківських зборах, ще з початку навчального року.

Оскільки результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, математики або історії України будуть зараховані, як оцінки державної підсумкової атестації для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, цим предметам педагоги наразі приділяють особливу увагу. Навіть під час карантину класні керівники випускних класів відповідно скорегували процес підготовки.

Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників шкіл, яка у 2017 році відбуватиметься у формі ЗНО, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційних робіт, в залежності від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури та історії України результати визначатимуть відповіді субтесту, а результати ДПА з іноземних мов та російської і математики зараховуватимуться за відповідями частини завдань сертифікаційної роботи. Поки що випускники ще визначаються з переліком предметів для реєстрації, хоча більшість учнів вже знає, куди подаватимуть документи.

Тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів буде укладено за програмами, які зорієнтовані на рівень стандарту. Вчителі відзначають, що для підготовки до тестування-2017  цілком влаштовують і матеріали, які використовували минулоріч, а необхідних посібників вистачає з усіх предметів. Фахівці центрів нагадують, що цього року виші прийматимуть сертифікати і 2017, і 2016 років, тож у випускників минулих років ще є час добре зважити: перескладати ЗНО чи використати при вступі сертифікати минулого року.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank