Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИКОНКОМ. ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 08 лютого 2017, 19:39

sobranie cr

Кількість звернень громадян до керівництва виконкому міської ради протягом 2016-го року, порівняно з попереднім збільшилася на 26%. З-поміж адресованих питань, переважна більшість стосується житлово-комунальної сфери та благоустрою міста. Таких – понад 25 тисяч. Наступними за кількістю, є питання соціального захисту, зокрема, надання матеріальної допомоги – більше 9-ти тисяч звернень, що становить понад 19%. 4 з половиною відсотка складають звернення, пов’язані з охороною здоров’я, 3,6%  - щодо транспорту та зв’язку, близько двох з половиною відсотків – це питання житлової політики і лише півтора відсотка звернень стосувалися праці та заробітної плати. 97% питань вирішено на користь споживачів, з приводу решти питань надано роз’яснення.


Порівняно з 2015-им роком, протягом минулого збільшилася кількість і колективних звернень: їх отримано більше тисячі, що становить 2,2% від загальної  кількості. На офіційному веб-сайті виконкому міськради в мережі інтернет забезпечено можливість розміщення громадянами електронних петицій до міської ради. Минулоріч необхідну кількість голосів набрали 8 петицій, які були розглянуті на сесіях. У 2016-му році виконавча дисципліна щодо розгляду звернень , передбачених Законом України «Про звернення громадян», за словами Віктора Чорного, залишилася на належному рівні – відсоток порушень термінів, установлених керівниками, складає 0,72, хоча у 2015-му він становив 0,39.

Популярності набувають електронні звернення. Лише протягом минулого року їх кількість збільшилася вдвічі. Серед районів міста по кількості звернень громадян загалом, лідирують Металургійний та Інгулецький райони.

Прийнятим під час засідання рішенням зокрема, передбачено забезпечення ефективного зворотного зв’язку із заявниками щодо встановлення повноти та якості виконання робіт за зверненнями та проведення головами райрад постійної роз’яснювальної роботи з приводу актуальних для мешканців питань. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank