Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАКОРДОННІ ВОЛОНТЕРИ ПРОВОДЯТЬ УРОКИ АНГЛІЙСЬКОЇ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 08 лютого 2017, 19:42

volonteri ang

Учні Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов знайомлять закордонних волонтерів із Грузії  та Китаю з традиційним українським одягом. Невимушена обстановка шкільного уроку, цікаві теми, інтерактив та незвичайні вчителі – все це результат роботи проекту Shape Ukraine Education, міжнародної молодіжної волонтерської організації AIESEC.

9 волонтерів із Китаю, Грузії, Туреччини та Єгипту, які вперше приїхали до Кривого Рогу, протягом 2-х місяців навчатимуть англійської старшокласників 4 криворізьких шкіл. Аби потрапити до України, волонтери пройшли спеціальну систему відбору: бесіда, визначення рівня англійської мови, а також мотиви приїхати. Ліліан, навчається в університеті комунікацій Пекіну, що в  Китаї, говорить, раніше про Кривий Ріг не знала нічого, а зараз легко спілкується з українськими школярами на англійській. 

Волонтерка, Маріам Вердзадзе, також  студентка, вивчає правознавство у Грузії. Це перша її подорож по програмі AIESEC. Проте минулого року дівчина була у Туреччині по подібній програмі обміну.

Педагоги відзначають, креативних підхід до вивчення міжнародної мови лише покращить знання учнів. Волонтери повністю продумують урок, це їх власна ідея та подача.

Волонтерки Маріам та Ліліан проводять 14 уроків на тиждень серед 7-х – 11-х класів. Задоволення отримують всі сторони комунікації, а особливо – школярі.

Педагоги  визнають - такі уроки лише позитивно  впливають на розвиток учнів, адже живе спілкування з іноземцями, руйнує будь-які мовні бар’єри.

Волонтери пробудуть у Кривому Розі до березня. А вже на літо цього року організатори проекту Shape Ukraine Education планують запросити більше волонтерів-стажерів для загальної користі обох сторін.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank