Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА КРИВОГО РОГУ З ПІДПРИЄМЦЯМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 лютого 2017, 19:51

gorispolkom

Щодо підтримки та захисту прав малого та середнього бізнесу,  сприяння створення нових об’єктів, говорили під час зустрічі керівництва міста з підприємцями. Адже, за невтішною статистикою за останній час припинили існування понад 2 тисячі підприємств  малого та середнього бізнесу. Натомість, зазначали на зустрічі, кожного дня реєструються близько 30 нових підприємств.  Аби обговорити основні нагальні питання, які турбують  криворізьких бізнесменів, очільник міста закликав до відвертого діалогу.

 

За словами першого заступника міського голови, Євгена Удода, майже 30% складової бюджету Кривого Рогу становить малий та середній бізнес. Але з початку 2017 року, коли зросла мінімальна заробітна плата, а крім цього ще й очікується поетапний зріст тарифів на електроенергію, підприємцям доводиться нелегко. Тому влада міста намагається максимально підтримати підприємців. З 2012 року у Кривому Розі залишається незмінним ставка єдиного податку і діє преференція 50% зниження її розміру, для підприємців, які легалізували 10 найнятих робітників. Крім того, у місті діє єдиний найнижчий в Україні коефіцієнт вартості земельних ділянок для малого та середнього бізнесу- 0.3%.

Під час зустрічі найбільше підприємців хвилювало питання додаткового фінансування, а також преференцій для нормальної роботи малого та середнього бізнесу. Крім цього Юрій Вілкул ініціював мораторій на проведення перевірок бізнесу у Кривому Розі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank