Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ. ВИКОНКОМ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 лютого 2017, 19:52

subsidiy

Рішенням виконкому міськради вперше визначено надання матеріальної допомоги інвалідам Міністерства органів внутрішніх справ, інвалідність яких пов’язана з виконанням професійних обов’язків. Шестеро криворіжців до кінця поточного року щомісяця отримуватимуть додаткові до пенсії 200 гривень. Для цього у міському бюджеті передбачено понад 14 тисяч гривень. Також з 1 лютого матеріальну допомогу почнуть виплачувати батькам учнів, які через віддаленість проживання і відсутність організованого підвозу, до школи вимушені добиратися громадським транспортом за власні кошти. Для них розмір виплат складатиме 210 гривень на місяць.

На відшкодування вартості проїзду в міському бюджеті передбачено понад 30 тисяч гривень. Окрім цього прийнято низку рішень, спрямованих на продовження вже діючих виплат. Зокрема, місто третій рік поспіль продовжує надавати матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, внаслідок бойових дій на сході України. 

До кінця лютого по півтори тисячі гривень матеріальної допомоги з міського бюджету традиційно отримають визволителі Кривого Рогу. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank