Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КАПІТАЛЬНЕ ОНОВЛЕННЯ АМБУЛАТОРІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 19:00

ambulatoria otkr

Криворізька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 вперше більш ніж за півстоліття «побачила» капітальний ремонт. Реконструкція тривала більше року - змінювався проект, та найголовніше – до роботи готові фахівці сімейної медицини, а це 6 лікарів, 1 педіатр та гінеколог. Крім того, закуплено нове обладнання, відвідувачі відмічають, в медзакладі стало тепло та комфортно.

Вже з понеділка у амбулаторії розпочнеться прийом. Попліч із звичайною реєстратурою працює й електронна, що дозволяє не сидіти в чергах, а приходити по запису. Виконану роботу приїхав особисто оцінити керманич Кривого Рогу Юрій Вілкул. Разом із представникам ЗМІ міський голова оглянув кабінети сімейного лікаря,  маніпуляційний та кабінет флюорографії.

Медичний заклад первинної допомоги обслуговує населення чисельністю понад 13 тисяч чоловік. З них майже 2 тисячі - діти, близько 5 тисяч люди похилого віку, решта – люди працездатного віку. Лікарі відзначають, фахівець сімейної медицини універсальний. А звернення до нього спростить процедуру ходіння по різним кабінетам. Лише  в індивідуальних випадках пацієнта направляють до вузькоспеціалізованого лікаря. 

Другу амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, на разі реконструювали частково - лише першу секцію. Загалом було витрачено понад 10 тисяч мільйонів гривень. У медзакладі прийом не припинявся: той час, коли йшли ремонтні роботи в першій секції,  пацієнтів приймали в другій. Вже з наступного тижня оновлення розпочнуться й у другій секції. Нагадаю, 5 років тому розпочалось реформування закладів первинної медико-санітарної допомоги. За цей час у місті відкрито 38 амбулаторій, а на цей рік заплановано ще 13.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank