Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЖГАЗ. ОНОВЛЕННЯ ПЛАТІЖОК. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 19:07

gaz

Уже в березні криворіжці отримають платіжки, де буде зазначено, який обсяг газу вони використали в одиницях енергії. Поки що ці дані надаватимуться інформативно, але у подальшому планується перехід саме на таку розрахункову форму. Це – аж ніяк не примха газових компаній, а поступовий перехід на європейські стандарти.

Ані на вартісні, ані на кількісні показники спожитого абонентом ресурсу таке нововведення не впливає. Просто поряд зі звичними для населення метрами кубічними буде додаткова колонка з відповідним вираженням у кіловатгодинах, гігакалоріях та мегаджоулях.

Криворіжгаз наразі намагається підтвердити споживачам і якість блакитного палива. Результати проведеного на обласному рівні лабораторного дослідження вже отримані, у найближчій перспективі – перевірка лабораторією державного підприємства «Укрметртестстандарт».   

До кінця наступного тижня на підприємстві планують визначитися з кандидатом, який зголоситься взяти участь в експерименті. Сам же аналіз енергоресурсу збираються провести наприкінці лютого.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank