Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБМОРОЖЕННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 19:10

plalatka obigriv

З настанням морозів у кожному районі Кривого Рогу запрацювали стаціонарні пункти обігріву. Усі бажаючі могли звернутись по медичну допомогу чи просто випити гарячого чаю та зігрітись. Так, до пункту обігріву, що знаходиться на базі 3-ї міської лікарні з грудня звернулися 37 людей, 15 з них наразі знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Через різке зниження температури згідно розпорядження міського голови на території Центрально-Міського району було розгорнуто мобільний пункт обігріву, у якому постійно чергують рятівники та медики.

У морозні дні медики радять вдягатися тепліше, та не вживати алкоголь, адже обмороження може призвести навіть до інвалідності.

Вживання алкоголю може стати причиною не лише обмороження, але й нещасного випадку. Так, по вулиці Широківській, що у Центрально-Міському районі, «відпочинок» для сімейної пари завершився трагедією – на пожежі жінка задихнулася чадним газом. За попередньою інформацією, причиною займання стало куріння в ліжку.

Статистика та рекомендації фахівців вкотре акцентують на тому, що убезпечити себе від нещасного випадку за складних погодних умов можливо лише завдяки комплексному підходу, максимально врахувавши усі можливі небезпечні фактори. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank