Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛь «КВІТКА НАДІЇ - 2017» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 10 лютого 2017, 19:13

kvitka nadii

Вони талановиті, артистичні і амбіційні. А участь у  фестивалі є особливою подією, адже це можливість продемонструвати  творчі досягнення  з вокального , музичного, хореографічного та циркового мистецтв, оригінального жанру.  Показати свою майстерність змогли і юні криворізькі митці та художники, а їх найкращі роботи   демонструвались у  фойє театру.

Сьогодні  участниками  фестивалю  є як досить юні шестилітні артисти, так і більш досвідчені виконавці. Заснований  у 2002 році, фестиваль не втрачає своєї самобутності  та значимості.

Цьогорічний фестиваль  зібрав учасників з різних куточків нашого міста і проходив у двох відбіркових турах. Зокрема,  головною  умовою вокального і музичного конкурсу є  «живий» звук. Виконавчу майстерність учасників оцінювало професійне журі.

Учасники гала концерту  фестивалю  демонстрували  яскраві  хореографічні  композиції+, артистичне перевтілення в той чи інший образ, оригінальні костюми. Зі сцени лунали музичні твори,  ліричні пісні  про особисті  почуття,  любов до України  і віру у краще майбутнє. На думку журі фестивалю, щороку  «Квітка надії» відкриває нові імена. Серед його  учасників є  переможці  Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів і фестивалів, сучасних медіа проектів.

З кожним роком зростає майстерність учасників фестивалю, а їх репертуар вражає яскравістю та різноманітністю пісень і танців. Разом з тим, талановита молодь прагне  й надалі розвивати свій талант і майстерність. Переможці фестивалю отримали дипломи і пам’ятні  подарунки.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank