Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАНАХИДА ЗА ЗАГИБЛИМИ В АФГАНІСТАНІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 19:16

panahida avganci

Це – імена наших земляків, які загинули протягом десятирічної війни в Афганістані. Віктор Приходько став першим серед криворіжців, на кого в нашому місті отримали похоронку. Його мати, Галина Степанівна, попри свій поважний вік, намагається щоразу долучатися до панахиди, під час якої щиро молиться за свого сина.

Сергій Кузнєцов потрапив до Афганістану 21-річним юнаком. Страхіття тієї війни пам’ятає досі, говорить, коли вона закінчилася, мав надію, що подібне вже не повториться.

Сергій вже протягом 28 років підтримує дружні стосунки з товаришем по службі з Дагестану. Мовляв, війна зазвичай руйнує, але у їх випадку поріднила й прибрала у спілкуванні всі кордони.

На сьогодні у Довгинцівському районі мешкають 583 учасники бойових дій, 26 з яких – інваліди Афганістану. Також нараховується 20 сімей, у яких з цією війною пов’язана втрата найрідніших людей.

Наступним заходом з нагоди Дня пам’яті учасників бойових дій на території інших держав стане загальноміський, який відбудеться 15-го лютого об 11-ій годині біля пам’ятника криворіжцям, які загинули під час війни в Афганістані. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank