Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА. ВИСТАВКА ВІКТОРІЇ ГАЛЄХ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 19:39

vistavka

Криворізька художниця Вікторія Галєх вже не один рік працює з напівдорогоцінними каменями, здебільшого – з криворізькими мінералами. Тигрове та соколине око, онікс користуються найбільшим попитом, також популярні перламутр та бурштин. На відміну від більшості майстрів, Вікторія починала роботу з каменями не з прикрас, а з картин, більшість сюжетів – казки та міфи. Для виставки в КДПУ майстриня підготувала окрему цікаву серію.

Гуманітарний корпус КДПУ  вже давно став своєрідною творчою вітальнею вишу. Познайомитися з технікою Вікторії прийшли і студенти, і викладачі, багатьом було цікаво побачити, як виглядають самоцвіти, оспівані в багатьох віршах та легендах.

Запрошені на виставку студенти вишу з цікавістю слухали розповіді майстрині про таємниці давніх каменів, розглядали картини, розпитували про властивості тих чи інших амулетів. Дівчата, звісно, не могли відмовитися від нагоди визначити свій оберіг та приміряти оригінальні прикраси.

Чудовим музичним супроводом до маленької подорожі в країну самоцвітів  стали пісні відомого криворізького барда Оксани Зорі. З усього розмаїття каменів Вікторія підбирає прикраси не лише за знаком Зодіаку, а й за принципами езотерики. Камінь сам обирає собі господаря. В цьому вже переконалися друзі та знайомі Вікторії, які носять ії витвори.

Вікторія Галєх – особистість творча, пише вірші, є переможцем конкурсу молодих літераторів «Гранослов», частим гостем у творчій вітальні вишу. Планів багато, але вона упевнена, що коли вищі сили подарували талант, то дадуть можливість і його реалізувати. Тим більше, що реальність таки дійсно це підтверджує.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank