Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РІЧНИЦЯ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 19:45

avganci vivod_voysk

Вже стало традицією вшановувати напередодні Дня учасників бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших країнах всіх колишніх шураві біля пам’ятника воїну-інтеранціоналісту на Алеї Слави в Металургійному районі. В заході  взяли участь представники міської та районної влади, афганці, учасники АТО, мешканці району. Адже чимало криворіжців ще добре пам’ятають, чим була та війна для всіх українців.

Так склалося, що в памяті всіх вже поєдналися дві війни: 20 і 21 століття, тому хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять не тільки криворіжців, які не повернулись з Афганістану, а й тих, хто загинув у боях на Сході України.

Криворіжець Геннадій Грібін виконував свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані у 1987  році. Службу проходив у прикордонних військах.

З початком бойових дій в Донецькій та Луганській областях Геннадія Грібіна було мобілізовано до армії. Але в зоні АТО він вже був

сапером. Розповідає, що за час служби в його взводі фактично обійшлося без втрат.

Теплими спогадами і квітами вшанували афганці пам'ять своїх бойових побратимів. Сьогодні подвиги воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для дітей, які вже усвідомили, що патріотизм – це, насамперед, вчинки, гідні поваги.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank