Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МОБІЛЬНИЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 14 лютого 2017, 19:40

telefon 3

У Кривому Розі мешкає понад 33 тисячі людей з обмеженими фізичними можливостями, з них 662 – люди з вадами слуху. Безкоштовне отримання  технічних засобів реабілітації та протезно-ортопедичних виробів передбачено постановою Кабміну № 321 за 2012 рік.

Жителька Кривого Рогу, Маргарита Мандрова, не чує з дитинства. Але ця вада здоров’я не завадила жінці створити родину.  Аби підтримувати зв'язок з дітьми, чоловіком та, загалом, нормально себе почувати у соціумі, їй необхідний компенсуючий технічний засіб зв’язку. Декілька років тому Маргарита отримала мобільний телефон від держави. Нині він вже майже вийшов з ладу. Місяць тому жінці видали новий, але користуватись гаджетом досі не навчилась. У Криворізькій спілці глухих на обліку перебувають понад 600 чоловік. Та з початку року смартфони отримали лише 2-є.  

Такі, на перший погляд, побутові можливості телефону, як sмs, фотоапарат чи відеокамера для людей з вадами слуху є важливим способом комунікації.

Не винятком є й День всіх закоханих. Сьогодні у спілці його відзначають по-домашньому за «солодким» столом. Є тут ті родини з подружнім стажем понад 30 років, які цей романтичний день зустрічають не лише разом, а й в колі друзів. Вони досі пам’ятають момент їх зустрічі, та не забувають вітати один одного в знаменні дати. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank