Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОМИСЛОВИЙ ТУРИЗМ. КРУГЛИЙ СТІЛ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 19:47

prom tur

Представники міської влади, промислових підприємств, туристичні оператори, спеціалісти управління економіки, інституту розвитку міста зібралися за круглим столом, щоб обговорити розвиток промислового туризму у Кривому Розі. Для міста ця тема є особливим вектором розвитку, адже воно має всі необхідні умови для результативної діяльності у цьому напрямку.

Участь у засіданні взяв директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку України Іван Ліптуга, який з робочим візитом до Кривого Рогу прибув вперше. Він відвідав одну із криворізьких шахт і спустився під землю на глибину півтора кілометра. Така екскурсія, за словами гостя, справила на нього яскраве враження.

Іван Ліптуга презентував основні тенденції розвитку туризму в Україні та світі, ключові позиції Стратегії розвитку туризму і курортів в Україні. Фахівець розповів, що, відвідавши чимало міжнародних виставок, в Уряді вдалося довести  пріоритетність туризму в Україні.

Учасники зустрічі розповіли про свою роботу в напрямку розвитку промислового туризму. Прес-секретар Південного ГЗК Максим Минюшкін говорить, що комбінат один із перших підключився до відповідної Програми розвитку і вже понад два з половиною роки її впроваджує.

Під час зустрічі не лише презентовано стан туризму в Україні та світі, а й обговорено проблеми і можливі шляхи їх вирішення.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank