Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
15 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ДИТЯЧИМ РАКОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 15 лютого 2017, 19:53

rak

Страшний діагноз – рак все частіше з’являється в житті українців. Цей недуг не жаліє ані дорослих, ані дітей. Криворіжці очолюють сумну статистику за кількістю онкологічних хвороб на сто тисяч дорослого населення. Натомість, й підростаюче покоління у місті має цей недуг. Станом на перше січня 2017го року на обліку у дитячого онколога знаходиться 98 дітей.

Криворізькі діти  лікуються у дитячому гематологічному відділенні Криворізької клінічної лікарні №8, в обласній дитячій лікарні, столиці або ж закордоном. Лікування підбирається індивідуально відповідно до міжнародних стандартів та затверджених у МОЗ України.

Вчасне виявлення та діагностування онкології - запорука позитивного результату – одужання. Адже щорічно у світі лікарі виявляють понад 160 тисяч дітей з таким діагнозом.

Злоякісні утворення у дітей носять  придбаний, вроджений або  набутий характер. Тож батькам фахівці  радять, стежити за найголовнішим – здоров’ям дітей та власним, вчасно звертатися до медзакладу, а також проводити самообстеження. Стійкими симптомами попереджувальних ознак раку у дітей може бути біла пляма в оці, нова косоокість чи втрата зору; нез’ясована тривала лихоманка протягом 2 тижнів, втрата ваги, блідість, млявість та кровотечі, неврологічні ознаки, а також виявлення пухлин. Ця підступна хвороба може довго «мовчати», та й не кожна дитина може сказати, що її хвилює. Вся міжнародна спільнота занепокоєна поширенням онкології у дітей - 15 лютого проголошено днем боротьби з дитячим раком.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank