Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАПУСК 2-ГО ДИЗЕЛЬНОГО ТРОЛЕЙБУСУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 лютого 2017, 19:36

troleybus disel

Вже другий гібридний тролейбус У Кривому Розі на лінію вийшов за маршрутом №24: «Мікрорайон Східний-3- Автовокзал – площа Горького». Він прямуватиме через мікрорайон Східний 1, 2, 3, Автовокзал до кільця 95-го кварталу. Як і попередник, який був запущений влітку 2016-го цей електротранспорт працює на дизельному пальному, що практичніше ніж на акумуляторах. Вартість проїзду в  тролейбусі-автобусі така ж, як і в електротранспорті – 2,50.  Крім того збережені пільги.

Капремонт гібридного тролейбуса коштував близько 2,5 мільйонів грн. та тривав понад 2 місяці. Перевірити тролейбус на зручність криворіжці зможуть вже сьогодні.

У майстерні на черзі ще 3 тролейбуси з дизельно-генераторним приводом. Їх планують запустити за тим же 24-м маршрутом через декілька місяців.

Додамо, що для реалізації такого унікального для Україні проекту створення тролейбуса-автобуса співпрацювали не тільки містяни, а й спеціалісти з Харкова та Києва. Завдяки дизель-генератору він може продовжувати рух навіть там, де немає контактної мережі. А для жителів мікрорайонів Східний 1,2,3 тролейбус -  єдина альтернатива маршрутному таксі. За останні 5 років у Кривому Розі відкрито 7 нових тролейбусних та  трамвайних маршрутів.

ЗАПУСК 2-ГО ДИЗЕЛЬНОГО ТРОЛЕЙБУСУ
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank