Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВОДОКАНАЛ. НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ СКИД НЕЧИСТОТ У САКСАГАНЬ. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 17 лютого 2017, 19:39

nechistoti saksagan

Ось так сьогодні зранку виглядав  берег річки Саксагань, поблизу сьомої насосної станції комунального підприємства «Кривбасводоканал». Характерний запах відеокамера передати не може, але візуальним контрастом стічних потоків слугує сніговий покрив.


Представники «Кривбасводоканалу» цю ситуацію називають звичайною, а витік каналізації, на їх переконання, стався винятково через засмічення мешканцями трубопроводу.
думки місцеві мешканці. Роман зі своїм домашнім улюбленцем  Роєм берегом Саксагані прогулюється двічі на день, говорить подібна ситуація тут аж ніяк не випадковість.

Про цей факт було повідомлено всі контролюючі органи, говорить Антон Петрухін. Складено акта представниками поліції, відбір проб води проведено працівниками Криворізького міського відділу лабораторних досліджень Держсанепідемслужби. Доки чекали на представників Державної екологічної інспекції України у Дніпропетровській області, аварійна бригада «Кривбасводоканалу» кілька разів намагалася виправити ситуацію за допомогою техніки. Однак до прибуття фахівців екоінспекції, їм цього зробити не дозволили.

Результати аналізу зібраних проб, говорять представники екологічної інспекції, будуть отримані за 5 днів. Доки сюжет готувався до ефіру, нас повідомили про те, що «Кривбасводоканал»  цю ситуацію з витоком стічних вод вже виправив. От тільки шкода, що на якість(!) саксаганської води, не можна вплинути так само оперативно.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank