Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНТЕРАКТИВНІ ЗАХОДИ В МУЗЕЇ МАРМЕРА (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 лютого 2017, 19:06

zahodi muzey_3

В Криворізькому музеї культури єврейського народу та історії голокосту Михайла Мармера одна кімната присвячена подіям окупації, зокрема,  на Криворіжжі. Тематичні експозиції та фотографії створюють відповідний настрій, школярі з перших хвилин переймаються серйозністю моменту. Зустрічі проходять нестандартно, адже підлітки вже є не пасивними слухачами, а учасниками дійства.

Учні, розбившись на групи, разом шукали відповіді на питання, чому агресія є злом, як ії уникнути та налагодити добрі стосунки з сусідніми країнами, приміряли поведінку різних національностей, знищених в роки окупації. І така робота на емоціях дійсно дозволила відкрити незвичайний просторовий коридор у часі, де кожен відчув, наскільки страшно бути невільником на окупованій нацистами території.

Головна мета таких незвичайних рольових заходів – дати дітям не почути, а відчути нищівність політики нацизму, навчити їх бачити різницю між тоталітарною та демократичною державою. Спільними зусиллями учасники навіть будували місток взаєморозуміння між людьми різної національності. Європейські музеї вже давно працюють з молоддю за такими рольовими методиками, і, як показує досвід музею Мармера, такий підхід набагато результативніший.

Поки що працівники музею Мармера потроху адаптують методики, запозичені в Польщі та Німеччині під вітчизняні реалії, щодня тут приймають декілька екскурсій, з різними рольовими постановками. «Тільки той, хто відчув на собі страх політики окупантів, зможе уповні оцінити радість визволення» - правдивість цього постулату, представленого на екскурсійних зустрічах у лютому, повністю підтвердили всі юні учасники подій змодельованої реальності.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank