Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЕКСКУРСОВОДА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 лютого 2017, 19:25

den ekskursovoda

Ще кілька років тому професію «екскурсовод» у Кривому Розі  можна було віднести до найменш затребуваних. Проте, вона поступово почала набувати популярності з 2013-го, коли додатковим курсом розвитку міста було визначено промисловий туризм. Екскурсоводи переконані: місто  як для місцевих туристів, так і для іноземних має достатньо самобутніх цікавинок, щоб залишати сильні враження.  

Криворізькі пейзажі є привабливими і для фотографів. Головне, кажуть вони, деякі краєвиди можна побачити винятково тут. А це їх фотороботам додає ще більше унікальності. 

Зараз у Кривому Розі розроблені і діють 37 екскурсійних маршрутів. За, поки що, відносно невеликий період впровадження промислового туризму в місті, його відвідали 26 тисяч екскурсантів, 9 тисяч з яких – іноземці.

Учасники урочистостей, користуючись нагодою, натякнули міському голові про те, що у переліку існуючих пам’яток та візитівок міста, доречним доповненням стали б і кілька нових.

Урочистим моментом зустрічі стало традиційне нагородження. Іменним годинником міського голови відзначено екскурсовода і краєзнавця Івана Найденка, вітального листа міського голови вручено завідувачу кафедри географії, краєзнавства і туризму КДПУ Володимиру Казакову. За підсумками проведеного інтернет-конкурсу на кращу розповідь про екскурсію визначено троє переможців: Ольгу Мизу, Ірину Кащенко та Сергія Саєнка. Їм вручено унікальні криворізькі сувеніри. Також для усіх представників туристичного напрямку цими днями у місті організовано низку цікавих екскурсій.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank