Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. КНУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 21 лютого 2017, 19:29

den mov

У Криворізькому національному університеті відзначення Міжнародного дня рідної мови  вже стало традиційним. Адже у виші навчаються не лише українці, а й представники з інших країн. Тож 21-го лютого студенти вшановують свято рідної мови та  висловлюють повагу до людей, які відстоювали свою рідну мову.

Іноземні студенти поступово знайомляться з українською, але  рідну мову, запевняють, ніколи не забудуть. Бо для кожного вона своя: у когось рідна мова - мова релігії, родини чи місцевості. Студенти Африканського континенту, що родом із Камеруну, в силу історичних колонізаторських подій володіють як англійською, так і французькою, крім цього опановують нові.

До Міжнародного дня рідної мови українські студенти КНУ розповіли про особливості солов’їної, її історію та милозвучність в літературі, піснях та розмові. А закордонні гості підготували коротке знайомство з культурою та мовою власного народу. Тож якою є  арабська, тамазихська, італійська, азербайджанська мова та мови Камеруну не лише дізнались, а й почули наживо криворізькі студенти.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank