Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ. ТЕРЦЕНТР. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 лютого 2017, 19:07

veterani tercentr

Заздалегідь збираються до територіального центру ветерани, для них ці урочистості – чудова нагода поспілкуватися у невимушеній атмосфері, заспівати улюблені фронтові пісні, згадати бойову юність. На жаль, у місті вже залишилося тільки семеро учасників бойових дій, які визволяли Кривий Ріг, один із них – Григорій Якименко – шанований гість заходу. Персональне вітання від Криворізького міського голови вручив Григорію Пилиповичу голова виконкому Центрально-Міської райради Сергій Нєженцев. Він і щиро подякував всім присутнім у залі ветеранам, які наближали спільну перемогу над ворогом на всіх фронтах.

Історія визволення нашого міста нараховує чимало легендарних сторінок. Протягом 4 місяців Кривий Ріг визволяли 28 дивізій, головний удар наносив 3 Український фронт. Запеклі бої велися на землі і на небі, з жовтня 43 до лютого 44 визволителі утримували рубежі, а потім проривали оборону окупантів. Пам’ятають ці дні і танкіст Григорій Якименко, і  медсестра Емілія Балабас, ії шпиталь стояв поблизу Нікополя, але приймав поранених з Кривого Рогу.

Вітали в цей день учасників бойових дій і представники різних організацій, і депутати району. Не забули про активістів ветеранського руху. Грамоту від виконкому Центрально-Міської райради та годинник від районної ради ветеранів отримав представник організації Василь Таран. Багатьох ветеранів, які не змогли прийти на захід, поздоровляли вдома, надавалася й соціальна підтримка.

Пісенні подарунки підготували  для гостей заходу вихованці школи мистецтв №2 та учні 22-ї школи. І головним побажанням у цей день були побажання миру, адже заради цього йшли колись нелегкими фронтовими дорогами наші ветерани. І самі вони зараз мріють про те, щоб припинилася війна на Сході, а Україна, зажила, нарешті, в злагоді.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank