Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КСШ №8. ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 лютого 2017, 19:10

zustr pokolin_8

Простора актова зала, квіти та посмішки на обличчях. Саме так сьогодні вітала ветеранів криворізька загальноосвітня школа №8. З нагоди вже 73-річниці визволення Кривого Рогу, у 8-ій школі традиційно підготували святковий міні-концерт, на якому привітали присутніх ветеранів-випускників шкіл та усіх криворіжців з таким визначним святом.

Для своїх гостей школярі підготували особливий виступ – аби відтворити на сцені атмосферу того часу, танцювали у військовій формі, декламували вірші та співали військові пісні.

Минулого тижня у школі був оголошений конкурс на найкращий малюнок до 73-ї річниці визволення Кривого Рогу. За кілька днів оприлюднять результати творчого конкурсу. Переможці отримають спеціальні грамоти, а малюнки-призери візьмуть участь у районних змаганнях. На завершення «зустрічі поколінь» старшокласники поклали  вінки до меморіалу, присвяченому випускнику 8-ї школи, який не повернувся з війни в Афганістані. Поряд з його ініціалами – імена учнів та вчителів, що загинули в роки Другої Світової.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank