Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ СОЛДАТСЬКОЇ ПІСНІ «ВІДЛУННЯ ПОКОЛІНЬ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 22 лютого 2017, 19:13

soldatska pisnya

Фестивалю пасував би статус дещо солідніший, ніж просто міського заходу, адже географія його учасників значно обширніша і на сотні кілометрів перегайнула за криворізькі кордони.

Організатори цієї прем’єри – Асоціація ветеранів війни і бойових дій та Криворізька міська організація ветеранів повітрянодесантних військ приурочила фестиваль до двох знакових дат.

Працюючи над культурним проектом, ініціатори проведення фестивалю солдатської пісні знайшли підтримку і громадськості, і влади.

Програму фестивалю зіткано з кількох блоків. Лунали пісні про війну 41-го – 45-х років, звучала афганська тема, і твори про війну сучасну і їх героїв.

Стрижнем і родзинкою «відлуння поколінь» стала прем’єра відеокліпу, створеного на пісню почесного гостя і учасника фестивалю, народного артиста України Олега Гаврилюка.  

Дуже хочеться, аби  на наступному, вже традиційному фестивалі солдатської пісні у Кривому Розі, артисти у військових одностроях заспівали про закінчення війни, злагоду та мир в українській домівці. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank