Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВІВАТ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 27 лютого 2017, 19:28

fest vivat

Тема війни в Афганістані та інших країнах , події у зоні АТО  сьогодні є досить болючими  для всіх  українців. Показати своє ставлення до минулих подій і небайдужість до того, що відбувається в Україні сьогодні змогли, всі  учасники  фестивалю, представивши власну творчість, пісні та вірші, написані учасниками бойових дій.

Запрошених на святкову програму ветеранів і гостей   привітали голова  Центрально-Міської районної у місті ради Сергій Нєженцев, голова союзу ветеранів Афганістану Центрально-Міського району  Володимир Шепеленко, представники духовенства. Учасники бойових дій  отримали від керівництва району нагороди та пам’ятні подарунки.

Для кожного з тих, хто знає війну  з власного досвіду, хто  втратив  рідних  та  друзів – спогади  про пережите є досить болючими. Тому від  пісень, що звучали  зі сцени,  наверталися сльози,  і кожен з ветеранів та гостей свята вкладав в них свій особливий зміст. 

Неможливо, попри роки, заповнити порожнечу від втрати  матерями своїх  синів, як неможливо повернути  дружинам їх  чоловіків,  дітям – батьків. Тому у своїх  виступах юні учасники фестивалю  і більш  досвідчені вокалісти  доводили  прагнення жити у мирі.  Адже  віра у краще майбутнє, прагнення мати незалежну вільну державу , переконані учасники фестивалю,  є сильнішим за обставини.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank