Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 19:57

vilkul otchet

Майже дві години поспіль міський голова Юрій Вілкул звітував перед запрошеними про результати своєї роботи у 2016-му році. Кривий Ріг, за його оцінкою, є лідером у багатьох напрямках. Серед найуспішніших названо реалізацію промислової продукції більше ніж на 120 мільярдів гривень, а ще – створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.   

У 2016-му поліпшено якість та розширено спектр адміністративних послуг; на понад 17% збільшено обсяг міського бюджету, порівняно з показниками попереднього року. У переліку позитивних змін міським головою названо створення нових об’єктів спортивного та навчального-виховного напрямків. 

На думку міського голови, чимало зроблено у напрямку поліпшення водних ресурсів. Протягом 2016-го року в центрі уваги були річка Інгулець та Карачунівська водозабірна станція, в результаті – по двох районах: Центраально-Міському та Інгулецькому вода відповідає усім стандартам якості, чого раніше, говорить Юрій вілкул, не було. 

З-поміж низки енергозберігаючих заходів, знаковим для міста названо створення біогазового комплексу австрійсько-швейцарською компанією. Реалізація цього проекту дозволить вдвічі скоротити споживання енергоресурсів.

Ми поцікавилися у криворіжців, яку б вони дали оцінку роботі міського голови. Щодо напрямків роботи, по яких мешканці хотіли б бачити більшу результативність – медицина та екологія.

Щодо екологічного напрямку, минулого року розроблено і прийнято Екологічну програму міста на 2016-2025-ий роки, в якій, говорить міський голова, враховано всі вимоги Євросоюзу. Мовляв, минулоріч обсяги викидів у атмосферу вже зменшили на 15%, до 2020-го – планують їх скоротити на чверть.  

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank