Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТАН ТА ПРОФІЛАКТИКА ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 28 лютого 2017, 19:05

medic

У Криворізькій міській лікарні №4 відбулася перша медична рада цього року. На обговорення прийшли очільники всіх медичних закладів 1-го та 2-го ступенів. Провідні фахівці звітували про стан захворюваності на туберкульоз та кишкові інфекції. Останні недуги мають сезонний характер, а з потеплінням вже традиційно епідемічний поріг гострих кишкових інфекцій зростає.

Інфекційні захворювання часто спричиняє нехтування правилами гігієни, вживання продуктів з вичерпаним терміном придатності, несертифікованих чи придбаних на стихійних ринках. Адже найчастіше інфекція потрапляє в організм через їжу та воду. Остання, говорить лікар-інфекціоніст Олена Партоєва, проходить знезараження.

За даними Криворізького інформаційно-аналітичного центру медичної статистики у минулому 2016-му році зафіксовано 833 кишкових інфекцій. З них  на дизентерію захворіли понад 30 чоловік, сальмонельоз 198 та гастроентороколіт – 1356.  Натомість за 2 місяці поточного року у порівнянні з минулим таке інфекційне захворювання як туберкульоз знизилось на 57%. З початку 2017-го показник на 100 тисяч населення становить 9.6, тоді, як минулого року 22.4. Окрім цих питань, на засіданні опрацювали законодавство України, що регламентує профілактику захворювань та роботу медиків.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank