Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗНО. РЕЄСТРАЦІЯ У НОВОМУ ПУНКТІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 19:16

zno

Для консультаційного пункту керівництво вишу виділило приміщення в корпусі, розташованому на площі Визволення, де зручна транспортна розв’язка. Є належно обладнаний кабінет, оргтехніка, досвідчені консультанти, куточок інформації. Поштовхом до створення такого пункту стало бажання викладачів допомогти молоді зорієнтуватися у вимогах вишів, ці нюанси не пояснюють у школах.

На перший день березня в Україні подали документи майже 69 900 осіб, більшість із них – 63 тисячі – одинадцятикласники, 5 300 – випускники минулих років, 1 507 – студенти професійно-технічних навчальних закладів. Поки що фахівці консультаційного пункту при Криворізькому економічному інституті за 2 тижні роботи прийняли тільки 20 бажаючих, схоже, майбутні абітурієнти ще визначаються з вибором предметів.

Вже традиційно найбільша кількість бажаючих – на обов’язкові тести з української мови та літератури, на другому місці – історія України, на третьому – математика. В консультаційному пункті Криворізького економічного інституту пояснюють молоді принцип переліку предметів, згідно вимог вишів, пропонують анкети, які допомагають краще зорієнтуватися у профільному виборі.

В разі потреби можна внести зміни до реєстраційних даних і переліку предметів за допомогою спеціального сервісу на сайті УЦОЯО, така можливість зберігатиметься до 31 березня. Але фахівці радять: краще остаточно визначитися одразу, щоб уникнути потім зайвих клопотів з переоформленням паперів. Випускникам минулих років і студентам професійно-технічних закладів, які проживають на неконтрольованих територіях, дозволяється відправляти документи на електронні адреси Центрів. Спеціалісти радять вступникам не затягувати з поданням заяв на реєстрацію, адже до дня завершення  – 17-го березня – залишилося не так вже й багато часу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank