Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЩОРІЧНА АКЦІЯ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 березня 2017, 19:23

tuberkulez

У Кривому Розі стартувала щорічна акція боротьби з туберкульозом. Тож профілактика та вчасне виявлення патології – запорука одужання та збереження здоров’я. З початку березня у визначені дні на всіх ринках міста працюватимуть пересувні флюорографи.

Центральний ринок Соцміста - доволі людне місце. Наприкінці роботи рентген-лаборант зафіксувала 80 звернень, а на ринку «Сніжинка», де працювала 2 машина - понад сотню. Результати відвідувачі зможуть забрати через 2 тижня в адміністрації ринку.

Лікарі радять проходити флюорографію мінімум раз на рік та за потреби й кожних пів року.

Пройти флюорографію у пересувному кабінеті цифрової флюорографії можна до кінця березня. Їх режим -  з 9-ої години ранку до 13:00. Як вже було сказано у Кривому Розі працює 2 виїзних флюорографа, один з них з 1-го по 5  березня працюватиме на ринку «Соцмісто», далі –  з 7-го по 12-те на ринку «Довгинціво», з 15 по 26-те березня - на Центрально-Міському ринку, та з 28 березня до кінця місяця на Південному. Інший ж пересувний кабінет працюватиме 2-го березня на ринку «Інтернат», з 3 по 5-те – на ринку «173кв», з 7-го по 12 березня на ринку «Зарічний», з 14-19 на ринку «Босфор» та 21 по 26-те березня – на ринку «Північний».

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank